Onder bod
Robijnstraat 5BOR
in Rotterdam

Fijn wonen op een goede locatie in Hillegersberg-zuid. Dat kan nu in deze dubbele bovenwoning met een gaaf dakterras op het westen!
- Perfecte ligging in Hillegersberg
- Ruim dakterras op het westen
- Praktische indeling over 2 verdiepingen

Wandelen langs de Bergse Plassen of in het Melanchtonpark, eten in een heerlijk restaurant of en dagje genieten in het Plaswijckpark. Al deze mogelijkheden zijn binnen handbereik voor de nieuwe bewoner van dit gave appartement met een dakterras aan de Robijnstraat. Geen zin om weg te gaan? Tot 's avonds laat kan je genieten van een hapje en een drankje op je dakterras. Ook de noodzakelijke en gebruikelijke stadsgemakken zijn op kortgelegen afstand vindbaar. Denk hierbij aan scholen, supermarkten, winkels, sportvoorzieningen en medische voorzieningen. Kortom, een fijn huis op een TOP- locatie in een bruisend deel van de Maasstad.

De indeling is als volgt:

Via de gezamenlijke trapopgang is de 1e etage te bereiken. Hier begint de dubbele bovenwoning. De entree is in de hal, deze is voorzien van een toiletruimte, de ruime bergkast met meterkast, trapopgang en de doorgang naar de living. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en fonteintje. De lichte doorzonwoonkamer heeft een mooie verdeling in een leefgedeelte en een eetgedeelte. Aan de voorzijde is de open keuken met deur naar het Franse balkon. De keuken is in een L-opstelling met een houten werkblad en voorzien van diverse (inbouw)apparatuur zoals een 5 pits gaskookplaat, oven, magnetron, afzuigkap, koel-/vriescombinatie en een vaatwasmachine. Via een vaste trap is de opkomst op de overloop op de 2e etage. Hier is toegangsluik tot de praktische bergvliering, een gootsteen, de deur naar het dakterras en de wasmachine aansluiting. Aan de voorzijde zijn 2 slaapkamers. Beide kamers zijn door de dakkapel erg licht. In beide kamers is er bergruimte achter de knieschotten en in één van de kamers is nog een schuifkastenwand aanwezig. De moderne badkamer is voorzien van een inloopdouche en een dubbele wastafel met meubel. Het dakterras is het absolute hoogtepunt van deze fijne woning. De ruimte, de zon en alle mogelijkheden om echt te genieten.

De woning is rondom voorzien van kunststof kozijnen met daarin dubbele beglazing. In de wijk is het betaald parkeren, parkeervergunningen zijn aan te vragen bij de Gemeente Rotterdam. Er zijn voldoende parkeermogelijkheden in de omgeving.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 1928
- Gebruiksoppervlakte wonen: 72m2
- Buitenruimte/dakterras: 19m2
- Inhoud: 242m3
- Volledig eigendom
- VvE bijdrage: € 112,24 per maand
- EPA-label: E
- Extra clausule koopakte: ouderdomsclausule
- Oplevering: in onderling overleg

Deze presentatie is met zorg samengesteld. Desondanks kunnen aan deze presentatie geen rechten worden ontleend. Daarnaast aanvaardt de makelaar of zijn opdrachtgever geen aansprakelijkheid voor de in de presentatie verstrekte informatie. Mocht de presentatie vragen oproepen, dan nodigen wij u van harte uit deze onder onze aandacht te brengen.

+ Lees meer ›
315.000 k.k.
Woonlaag: 1
Inhoud: 242 m3
Woonoppervlakte: 72 m2
Bouwjaar: 1928
Deel deze woning via: Facebook Email

Weet je al voldoende en wil je direct contact opnemen?

1 / 31 Foto's
Plattegrond