Wonen op bijzondere hoogte in Rotterdam Alexander. Dit ruime appartement op de 30e etage op een super locatie in Rotterdam is nu te koop!
- Waanzinnig uitzicht vanaf de 30e etage
- Toplocatie in en om Rotterdam Alexandrium
- Nette afwerking in een verzorgd complex
Met Alexandrium Shopping Center aan je voeten kunnen we dit echt wel een appartement op een waanzinnige locatie noemen. Alle nodige voorzieningen zijn hierin te vinden, en dit dus op loopafstand van het appartement. Op de 30e verdieping kan je in alle rust genieten van een prachtig uitzicht, terwijl je met enkele minuten in de drukte kan zitten van het Shopping Center. Niet alleen winkels, supermarkten en sportvoorzieningen zijn binnen handbereik, ook medische voorzieningen en de OV verbinding zijn op loopafstand te vinden. Met het OV is de binnenstad van de wereldstad Rotterdam binnen handbereik, ook hier zijn weer talloze mogelijkheden om te eten, shoppen en genieten. Maak snel een afspraak en kom ook eens kijken in een appartement op echt hoog niveau!
De indeling van het appartement en complex is als volgt:
Via het gesloten portiek met bellentableau is de toegang naar het complex. Via de lift is de 30e etage te bereiken. De binnenkomst in het appartement is in een ruime hal met doorgang naar alle vertrekken in de woning. Aan de rechterzijde is direct de toiletruimte te vinden, deze is voorzien van een fonteintje en een wandcloset. De badkamer bevindt zich aan de linkerzijde en is voorzien van een ligbad, wastafel met wastafelmeubel en een ruimte inloopdouche. Daarna zijn de 2 ruime slaapkamers te vinden. Beide kamers hebben praktische afmetingen en zijn zeer licht door de grote raampartijen. Via de hal is de doorgang naar de woonkamer met open keuken aangrenzend. De woonkamer is erg licht en ruim. Ook is via deze woonkamer de doorgang naar het dakterras. Het dakterras biedt mogelijkheden om heerlijk te genieten, verder is het gelegen op het oosten. De open keuken is in een L-opstelling en voorzien van diverse (inbouw)apparatuur zoals een inductie kookplaat, combimagnetron, afzuigkap, spoelbak, koelkast en vaatwasmachine. De vriezer is los en is te vinden in de bijkeuken. De bijkeuken is aangrenzend aan de keuken en voorzien van een wasmachine aansluiting, vriezer en de mechanische ventilatie. Kortom, een ruim appartement op een waanzinnige locatie in Rotterdam Alexander.
De woning is rondom voorzien van kunststof kozijnen met daarin dubbele beglazing. In de wijk is het betaald parkeren, een parkeervergunning is eenvoudig aan te vragen bij de gemeente Rotterdam.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar: 2002
- Gebruiksoppervlakte wonen: 95m2
- Dakterras: 14m2
- Berging: 4m2
- Inhoud: 285m3
- Erfpacht: looptijd t/m 30-11-2098 en afgekocht t/m 30-11-2049
- Verwarming/warm water: stadsverwarming en WTW-installatie
- VvE bijdrage: € 177,77 per maand
- Energielabel: B
- Oplevering: in onderling overleg
Deze presentatie is met zorg samengesteld. Desondanks kunnen aan deze presentatie geen rechten worden ontleend. Daarnaast aanvaardt de makelaar of zijn opdrachtgever geen aansprakelijkheid voor de in de presentatie verstrekte informatie. Mocht de presentatie vragen oproepen, dan nodigen wij u van harte uit deze onder onze aandacht te brengen.
Weet je al voldoende en wil je direct contact opnemen?