Op een fraaie locatie in woonwijk Ommeloop ligt deze ruime tussenwoning. De woning ligt op een royaal perceel van 185m2 eigen grond met de achtertuin aan een mooie waterpartij.
Indeling
Begane grond: entree/hal met meterkast en toilet met fonteintje. Vervolgens komt u in de ruime en lichte living van circa 44m2. Deze bestaat uit een aan de achterzijde gelegen woonkamer. Deze is afgewerkt met een plavuizen vloer en voorzien van een trapkast. Ook is er vanuit de woonkamer toegang tot de achtertuin.
Daarnaast bestaat de living uit een aan de voorzijde gelegen open keuken. Deze beschikt over een L-interieur en heeft eveneens een kozijn welke voor veel lichtinval zorgt én toegang geeft tot de tuin. De keuken beschikt over diverse apparatuur waaronder een gaskookplaat en afzuigkap.
1e verdieping: overloop met toegang tot 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer ligt aan de voorzijde van de woning en meet circa 2,43m x 2,20m. De badkamer beschikt over een douchecabine, wastafelmeubel en een toilet. Naast de badkamer ligt de hoofdslaapkamer van circa 14m2. De kamer beschikt over een frans balkon. Aan de achterzijde van de woning liggen slaapkamers 2 en 3 van resp. circa 11m2 en 10m2.
2e verdieping: royale voorzolder met wastafel, aansluiting wasmachine en opstelling van de cv-ketel. Tot slot is er nog een ruime slaapkamer van circa 16m2 met dakkapel.
Tuin: de woning beschikt over zowel een royale voor- als achtertuin. De voortuin is maar liefst 6 meter diep en biedt u veel privacy. Een ideale plek om vanuit de keuken te genieten van de avondzon. Ook vindt u in de voortuin de stenen berging van circa 8m2. De achtertuin is 10 meter diep en ligt aan een fraaie waterpartij.
Algemeen
Bouwjaar 1974.
Inhoud 422m³.
De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en voorzien van dubbel glas
De woning wordt verwarmd door middel van een cv-ketel (merk: Remeha, bouwjaar 2004). Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning.
Buitenschilderwerk is uitgevoerd in 2021
Oplevering in overleg.
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1980 zal er een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Weet je al voldoende en wil je direct contact opnemen?