Op een prachtige locatie aan de haven van Goedereede-Havenhoofd ligt deze vrijstaande woning op een royaal perceel van 435m2. De woning is ruim van opzet en heeft een woonoppervlakte van ca. 158m2. De woning beschikt o.a. over een lichte woon-en eetkamer, een werkkamer op de begane grond, 4 slaapkamers en een grote zolderverdieping. U kunt parkeren op eigen terrein, waar tevens een grote garage en berging zijn.
De woning is het voormalige 'bovenmeestershuis' van de school, die vroeger achter het huis stond.
De ligging is fantastisch; u loopt zo de duinen en het bos in! Verder is de haven van Stellendam op fietsafstand en is er een basisschool op loopafstand.
Indeling
Begane grond: Als u via de voordeur de woning betreedt, dan treft u gelijk aan uw rechterhand het kantoor/slaapkamer. Deze kamer is voorzien van een inbouwkast en netjes afgewerkt met glasvliesbehang. Na het kantoor is er de trap naar de eerste verdieping en loopt de gang verder door naar de achterdeur. Onder de trap is de toegang naar de kelder en hier is ook de meterkast te vinden. Aan het einde van de gang is het toilet te vinden, deze is geheel betegeld en voorzien van een fonteintje.
De keuken is aan de achterzijde van de woning gelegen en voorzien van een inbouwkast en een lichte opstelling met vaatwasser, spoelbak, gaskookplaat en afzuigkap. Aansluitend is er de praktische bijkeuken. Hier is de CV-ketel geplaatst en ook zijn hier de aansluitingen voor de wasmachine en de droger te vinden.
De kamer is gedeeld in een voor- en achterkamer. De achterkamer wordt momenteel gebruikt als eetkamer en is voorzien van een eiken vloer, houtkachel, inbouwkasten en een erker. De voorkamer is eveneens voorzien van een eiken vloer en heeft een prachtig vrij uitzicht.
1e verdieping: Overloop met 4 slaapkamers en de badkamer.
De 1e slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en is voorzien van een wastafel en een inbouwkast. De 2e slaapkamer is eveneens aan de achterzijde gelegen en beschikt over een kastenwand, inbouwkast en een wastafel. De 3e slaapkamer is ook voorzien van een inbouwkast en een wastafel. Deze kamer is aan de voorzijde gelegen en heeft een mooi uitzicht over de haven en de achterliggende polder. De 4e slaapkamer is ook aan de voorzijde gelegen en voorzien van een schuifkast. De badkamer is geheel betegeld en beschikt over een douchecabine, een wastafel en een toilet.
2e verdieping: Middels een vaste trap is de tweede verdieping te bereiken. Hier is voldoende ruimte om een extra slaapkamer en eventueel een extra badkamer te creëren. Momenteel is het in gebruik als bergzolder en zijn er twee bergvlieringen te bereiken met een losse trap. De zolder is voorzien van twee dakramen en er is een wateraansluiting en afvoer aanwezig.
Tuin: De omliggende groene tuin, met veel bomen en beplanting, geeft veel privacy aan de woning. De achtertuin is voorzien van een oprit en een ruime schuur. De schuur is voorzien van elektra, een houtkachel en een vliering. Aan de rechterkant van de schuur is er een aangebouwde berging/houthok en aan de linkerkant is er een aangebouwde fietsenschuur met een elektrisch bedienbare roldeur.
Algemeen
Bouwjaar 1950
Inhoud 575m³.
De kozijnen zijn uitgevoerd in (hard)hout en voorzien van dubbel glas
De woning wordt verwarmd middels een cv-combi (merk: Nefit bouwjaar:2004). Deze cv-combi is in eigendom levert ook het warme water in de woning.
Energielabel F
Bouwkundig rapport is aanwezig
Oplevering: in overleg
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1980 zal er een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Weet je al voldoende en wil je direct contact opnemen?