Wat een leuke woning is dit! Stijlvol afgewerkt met een fantastische tuin! Deze volledig geïsoleerde hoekwoning ligt aan een rustig hofje binnen de vesting van Brielle. Vanuit de woning heeft u een fraai uitzicht op Brielse Dom. De woning beschikt o.a. over een sfeervolle woonkamer, gezellige keuken en badkamer en 2 slaapkamers. De overige plussen van deze woning zijn de grote tuin op het zuidwesten, de parkeergelegenheid op eigen terrein en de airconditioning in de slaapkamer.
De ligging is rustig, maar u loopt zo het bruisende centrum van Brielle in met tal van winkels, restaurants en gezellige terrassen.
Indeling
Begane grond: Entree/hal met trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal komt u in de gezellige woonkamer met trapkast. De authentieke schouw en paneeldeuren geven hier extra sfeer. De gezellige open keuken is geplaatst in een L-opstelling en beschikt over een gaskookplaat, afzuigkap, oven en vaatwasmachine.
Vanuit de keuken kunt de tuin en de badkamer bereiken. De badkamer is fraai betegeld en voorzien van een ligbad met douchemogelijkheid, wastafelmeubel met vaste kast, designradiator en zwevend toilet.
1e verdieping: Overloop met 2 slaapkamers.
Op de overloop vindt u de aansluitingen voor het witgoed, een wastafel en de opstelplaats voor de CV-ketel.
De eerste slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. De kamer is voorzien van een dakkapel en airconditioning. U wordt hier wakker met uitzicht op de Brielse Dom.
De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde en is ook voorzien van een dakkapel. De kamer beschikt over voldoende bergruimte. De vloer op de overloop en in de slaapkamers is afgewerkt met een laminaat vloer.
Tuin
De royale oprit naast de woning biedt plaats genoeg voor uw auto. Via een poort komt u in de achtertuin. De ligging op het zuidwesten zorgt ervoor dat u de gehele dag kunt genieten van de zon. En mocht u een plekje in de schaduw zoeken, dan kunt u plaatsnemen in het tuinhuis met overkapping. Aan de achtergevel is ook een zonnescherm geplaatst. De tuin is verder afgewerkt met sierbestrating, kunstgras en groene borders. Tevens is er nog een houten overkapping aanwezig, ideaal voor de stalling van uw motor of fietsen.
Algemeen
Bouwjaar 1930
Inhoud 251 m³.
De kozijnen zijn uitgevoerd in hout en voorzien van dubbel glas.
De woning wordt verwarmd middels een cv-combi (merk:Intergas, bouwjaar 2011). Deze cv-combi levert ook het warme water in de woning.
Oplevering in overleg.
Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1980 zal er een ouderdomsclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen. Bij woningen welke gebouwd zijn voor 1993 zal er ook een asbestclausule in de koopovereenkomst worden opgenomen.
Weet je al voldoende en wil je direct contact opnemen?